12.09.2016 Zaczynamy zajęcia. Informacja dla klientów Pływalni Ślęza

Informacje organizacyjne „Ślęza” Zaczynamy zajęcia 12.09.2016

Wszystkich klientów Pływalni Ślęza prosimy o cierpliwość podczas pierwszych zajęć. Jest to nowy obiekt i wszyscy musimy nauczyć się na nim funkcjonować.

Przy wejściu do budynku na parterze przy schodach będzie punkt informacyjny naszej Szkoły Pływania MGSA Active

Po wejściu na nieckę pływalni opiekun odprowadza dziecko na ławkę oznakowaną numerem:

grupy poniedziałkowe, środowe, sobotnie ŁAWKA NR 6

grupy wtorkowe, czwartkowe ŁAWKA NR 3

Z wyznaczonej ławki dzieci odbiera instruktorka.

Po zakończeniu lekcji jedna z isntruktorek odprowadza dzieci do szatni, gdzie przejmuje pieczę nad dziećmi Rodzic

Opiekun nie może przebywać na niecce pływalni podczas trwania zajęć. Może oglądać zajęcia zza szyby. Do wejścia do szatni niezbędne jest obuwie zmienne.

Koordynatorem Szkoły Pływania jest Pani Karolina Kałużka mgs-active@tlen.pl> Pani Karolina, jest osobą zarządzającą naszą Szkółką Pływania na Basenie Ślęza to z nią rozmawiali Państwo przez telefon.

Poziomy zaawansowań grup dobierano na podstawie informacji rodziców, dołożymy starań, aby każdy uczeń miał dostosowane ćwiczenia do swojego poziomu zaawansowania.

Drodzy Rodzice prosimy o Cierpliwość i Systematyczne przyprowadzanie swoich Dzieci na lekcje pływania. Każdy uczeń ma swoje tempo nauki, przy wzajemnej współpracy i pozytywnym wzmacnianiu naszych pociech – osiągniemy wspólnie sukces w postaci postępu umiejętości pływackich dzieci. Tym samym zapewnimy im bezpieczeństwo w temacie obcowania z wodą.

ze sportowym pozdrowieniem Małgorzata Gembicka